Tiina Talumees esitles Balti jaamas luksuslikku autorikollektsiooni DECO

Eile, 22. novembril esitles Tiina Talumees Balti Jaama ajaloolises ootesaalis oma uut sügistalvist kõrgmoekollektsiooni DECO, mille inspiratsiooniks oli 1920-30ndate hõnguline  Art Deco stiil.

Moepublikut vaimustasid unikaalsed käsitöökleidid, mis ühendasid modernse glamuuri, tekstuuride ja kihtide geomeetria, luksuslikud materjalid ning Tiina Talumehe loomingule omase kaunilt naiselikkust rõhutava joone.

«Tänan kõiki, kes eile kollektsiooni esitlust vaatama tulid ning selle õhtu kordumatuks muutsid. Mul on siiralt hea meel, et ühest minu lemmikajastust inspireeritud kollektsioon sai nii hea vastuvõtu osaliseks ning jõuab kaunite kandjate seljas peagi algavatele pidulikele üritustele ja vastuvõttudele,» rääkis Tiina Talumees, kelle luksulikku autorikollektsiooni saavad huvilised juba tänasel kliendipäeval tema Rotermanni stuudiopoodi lähemalt vaatama minna.

Tiina Talumehe uue kollektsiooni kaunitest õhtukleitidest õhkub hoolikalt viimistletud Art Deco vormipoeesiat, mis väljendub nii filigraansetes pärltikandites, kleite ehtivates laserlõikelistes abstraktsetes loodusmotiivides kui ka kunstniku pintslitõmbeid meenutavates detailides ja mustrites.

Värvigammas kohtame öömusta, helkivat hõbedat, talveõhtute sinavat valget ja trendikat beeži. Voogav plisseer, õhkõrn pits, luksuslik tüll ja trendikas jacquard koos pärlite kuma ja litrite helgiga muudavad iga käsitööna valminud unikaalse kleidi niisama kordumatuks kui selle kandja.

Vaata kollektsioonist kauneid fotosid meie FB lehelt.