Ööpidu/Ööturu äftekas 7. septembril Balti jaama ootepaviljonis

Balti Jaama Ööturu ametlik äftekas ootab Sind 7. septembril Balti Jaama ootepaviljonis.
Eelmisel aastal külastas Balti Jaama Ööturgu üle 29 000 inimese ja kogu turg muutus üheks õhtuks vaatemänguliseks peo- ja ostukohaks. Suurejooneline turupidu kordub ja on avatud külastajatele uudistamiseks kuni keskööni. 

Ööturu järgselt rulli-rulli-rulli end ajaloolisse Balti Jaama ootepaviljoni, mille kupli all saavad kokku kõik ööloomad, et pidada maha üks ladna ÖÖpidu.

Peaesineja: ÖED live
GütteÖÖ DJ-d

Sa ei pane tähelegi, et oled sattunud turult märkamatult peole. Kütet täis õhtust ei puudu hapukurk, stiilne dress, raudteelase special pakkumised ja palju muud. Mida sa baarist haaknõela või vanaisa uuri eest saada võid….selle pead küll ise välja kauplema.

“ÖED on Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid. Saaremaa päritolu duos on nüüd ühinenud see eriline saare essents. Kui nende saare naiste jõud ja nali ühte tuppa panna, tekib vali naer ning lendab ilutulestiku sädemeid. Muusika seob naisi juba üle kümne aasta, samuti tugev sõprus. Öed eestikeelne lüürika on julge, konkreetne ent pingevaba. Et oleks endal ja teistel lõbus, luuakse tantsitavat ja suhestutavat muusikat ning võetakse asja kergelt.“ – Hooligan Hamlet

Pilet Ticketer.ee eelmüügist 6/8
Pilet kohapeal 10
https://www.ticketer.ee/oopidu-ooturu-aftekas

NB! SISSEPÄÄS BALTI JAAMA PERROONI POOLSE TUNNELI KAUDU.