Kõva Karneval 25. augustil Balti jaama ootepaviljonis

ESMAKORDSELT EESTIS 25.AUGUSTIL TOIMUB SUUREJOONELINE KARNEVAL PEALINNA SÜDAMES!

Kõva Karneval on demonstratsioon parimast alternatiivsest muusikast, toidust, kujutavast- ja etenduskunstist, mis toimub Tallinna uue loomingulise elu südames – Balti Jaama Turu kõrval, Depoo alal ja Balti jaama ootepaviljonis. 

Balti jaama ootepaviljonist kujuneb öö saabudes karnevalioaas. Pidulisi ootab meelihaarav atmosfäär, mille loovad visuaalid, tantsijad ja kvaliteetne line-up, kelle DJ-settides domineerib house ja techno. Üles astuvad Londonis resideeriv, varem ka Kerri Chandleri plaadifirma alt muusikat avaldanud ja legendaarses Panorama baaris hommikutundidel tantsurahvast hullutanud DJ ja produtsent Citizenn (UK) ning kohalikud lemmikud EisiMarek PoelKevin Park ja Steffan Todorovic.

Karneval toimub ühel ööpäeval kahes osas:

☀️PÄEVANE OSA toimub vahemikus 10.00 – 22.00 ning avatud on 10 lava live muusika ja DJ lavadega, lühifilmide kino, vintaaž / mööbli / disaini turg, erinevad töötoad, baarid, toitlustus alad.

Päevane osa on külalistele TASUTA ja vanusepiiranguta!

🌑ÖINE OSA toimub vahemikus 22.00 – 10.00
Avatud on 5 lokaali kus esinevad erinevad elektroonilise muusika ning klubikultuuriga seotud artistid.

Öine osa on PILETIGA ja range vanusepiiranguga 18+ !

ÖISE OSA PILETI INFO:
Mega Varajase Linnu Pilet (limiteeritud 200 piletit) = 15 €
Varajase Linnu Pilet (kuni 24.08) = 20 €
Vihase Linnu Pilet (25.08) = 25 €

Kõva Karnevali öö programmi eelmüügi piletid saad siit: https://www.ticketer.ee/kova-karneval-2018/

Meie missioon on kokku tuua inimesi elu igast vaatenurgast, olenemata vanuserühmast, rassist, seksuaalsusest, kultuuride erinevustest või muusikalisest eelistusest, et luua külalistele tõeliselt unikaalne ja ergutav kogemus. Meie põhirõhk on kogu karnevali alal ning sellel paiknevate baaride, galeriide, kohvikute ja muude ruumide maksimaalne kasutamine ja kokku toomine. Tahame vormida üritust kui ühte elavat, hingavat organismi, kus ükski artist, muusika žanr vms ei ole eraldi välja toodud vaid toimivad koos, et tekitada just kui Londoni või Rio Carnivali energia siin samas meie armastatud pealinna keskmes!

www.kovakarneval.com