Balti jaam sai uue stilistika ja veebilehe

Tallinna üks suurimaid transpordisõlmi Balti jaam sai endale uue stilistika ja funktsionaalse veebilehe www.baltijaam.ee, kust on võimalik kiiresti leida infot Balti jaamas tegutsevate asutuste kohta ning tutvuda jaama ajalooga.

Balti jaama veebileht on mõeldud kõigile, kes soovivad ühest kohast kätte saada kogu Balti jaama puudutava info. “Siiani puudus linnakodanikul ülevaade sellest, millised teenused jäävad nende miljoni inimese liikumisteele, kes Balti jaama ühes kuus läbivad,” ütles Go Groupi turundusjuht Anu Vane. “Nüüd on võimalik leida kõik oluline mugavalt ühest kohast, olgu siis poodide, pakihoiu, toitlustusasutuste, majutuste, transpordi või muude teenuste kohta.”

Veebilehte www.baltijaam.ee on ühtviisi kerge kasutada nii arvutis kui ka mobiilis, et informatsioon lahtiolekuaegade ja teenuste asukoha kohta oleks käepärane ja leitav. “Veeb on loogiliseks jätkuks renoveerimis- ja värskendustöödele, mida oleme Balti jaamas viimasel kahel aastal suure hooga teinud,” ütles Go Kinnisvara juhatuse liige Meelis Aab. “Tänavune suurim uuendus on kindlasti paviljonihoone, mis läbib kapitaalremonti ja on eeloleval talvel ajutiselt avatud ürituste korraldamiseks. Oleme värskendanud ka majatagust terrassi ja perroonide ümbrust. Vanalinna ja Kalamaja vahele jäävas Balti jaamas liigub iga päev kümneid tuhandeid inimesi, mistõttu on loogiline, et nad tahavad Balti jaamas oma liikumisteele jääva kohta kiirelt infot leida.”

Balti jaama uue logo ja veebilehe töötas välja reklaamiagentuur DDB, mille loovjuhi Meelis Mikkeri sõnul lähtub stilistika Balti jaama modernistlikust arhitektuurist. “Balti jaama logo puhul töötasime läbi hulga 60ndate ja 70ndate ENSVs kasutusel olnud reklaamviitasid ja neoonkirju. Pidasime oluliseks logo tüpograafia sobitumist arhitektuursete vormidega,” ütles Mikker.

Go Groupi turundusjuht Anu Vane lisas, et kuigi enamik Balti jaama teenuseid kasutavaid inimesi elab Tallinna piires või selle lähistel, on linna ühel sümbolil palju fänne ka pealinnast eemal. Seetõttu leiab uuest veebist ka Jaak Juske artiklitel tugineva põhjaliku ajalookirjelduse ning näeb rohkesti vanu fotosid. “Balti jaam on läbi aastate Eesti arenguloos tähtsat rolli mänginud ning seetõttu on meie jaoks oluline, et see oleks ka veebis hästi esitatud,” ütles Vane.

Balti jaama võimaluste kohta annab lisainfot Balti jaama haldava Go Kinnisvara turundusjuht Anu Vane, anu.vane@go.ee ja 6 310 132.